środa, 8 czerwca 2011

KONKURS! Akcja Activia ZAKOŃCZONY

„Uwolnij brzuch, uwolnij siebie”

Wraz z marką Activia chciałabym zaprosić Was do konkursu, w którym biorąc udział możecie wygrać bon o wartości 100zł na zakupy w H&M lub Zarze!

Waszym zadaniem jest opisanie swojej historii uwolnienia.

Od rana do wieczora funkcjonuje na najwyższych obrotach. W pracy i w domu towarzyszy jej ciągły stres, odżywia się niezdrowo i nieregularnie – tak coraz częściej wygląda życie współczesnej kobiety. Efekt? Problemy z trawieniem, złe samopoczucie … i przede wszystkim błędne przekonanie, że nie ma na to żadnej metody.

Celem kampanii prowadzonej przez markę Activia jest przekonanie kobiet, że mogą znowu poczuć się szczęśliwe i lekkie. Regularne jedzenie Activii pomaga „uwolnić brzuch i uwolnić siebie”.

Pomyśl co sprawia Ci przyjemność, jakie są Twoje pasje i jak dotąd w ich realizacji przeszkadzały Ci kłopoty trawienne. Napisz, co zmieniło się po wypróbowaniu Activii, jak się teraz czujesz.

Do Waszego zgloszenia się w konkursie sluży widget, który widzicie poniżej.Poniżej przykładowa historia

Kocham jedzenie i uwielbiam gotować ze swoimi przyjaciółmi. Niestety często radość z jedzenia odbierało mi uczucie wiecznie wydętego brzucha. Teraz uwolniłam swój brzuch i z przyjemnością próbuję nowych przepisów. Teraz gotowanie daje mi jeszcze więcej radości.


Wasze zgłoszenia konkursowe zamieszczone w widgecie na moim blogu, wezmą również udział w konkursie organizowanym na stronie http://www.activia.pl,/ w którym do wygrania są weekendy w renomowanym ośrodku SPA.


Regulamin konkursu  znajdziecie tutaj.

Konkurs rozpoczyna się dzisiaj czyli 08.06.2011 r. i trwa przez 7 dni od rozpoczęcia, tj. kończy się o godz. 23:59 14.06.2011 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuje za komentarze ;)